HAKKIMDA

Merhaba,

1996′ dan beri RifBaba ile birlikteyim. 1998′ den beri çocuk mobilyaları tasarlıyorum. 2003’ten beri okul öncesi öğretmeniyim. 2006′ dan beri Alpi’ nin annesiyim. 2008′ den beri bloggerım. 2012′ de anneliği Kuzi ile bir kez daha tattım. Liseden beri baykuşları, Elf’ leri ve deniz fenerlerini severim. Eğitim sistemimizle bir değil, bir çok derdim var. Alternatif eğitimi destekliyorum.  BBOM İzmir gönüllüsüyüm. Özgürlüğüme düşkünüm. Barışa bir şans verilmeli derim. Belki bir hayalperestim ama yalnız değilim! Aa, bir de İzmir’ de yaşayıp, aklı Bodrm’ da kalan bir şaşkınım.

Başıma gelenleri, aklımdan geçenleri ve en çok da ömrü hayatımda gördüğüm en güzel varlıklarla annelik maceram & bizim evin hallerini yazıyorum. İki çocukla 5 yaş daha genç de gözükülür, kozmetik canavarı da olunur, her gün dışarıya da çıkılır, bakıcısız hayattan zevk de alınır. Kariyerinize ve ev okulunuza devam edebilir, fotoğraf çekmeye, kitap okumaya, hayallerinizdekileri tasarlamaya, film seyretmeye, puzzle yapmaya, pilatese zaman da ayrılabilir. Hepsini yapıyorum. Bir süper anne miyim? Asla! Hayallerinizden vazgeçmediyseniz,gülmeyi ve her şeye rağmen hayatın devam ettiğini unutmadıysanız Daha fazlasını bile yapabilirsiniz.

 

Hoş geldiniz

ElfAna

 

 

 

 

 • Share on Tumblr

4 thoughts on “HAKKIMDA

 1. Merhabalar, bi bebek bekliyoruz 3 aya kadar :) İZmir’de yaşıyoruz ve eşimle Montesorri eğitimine uygun olacak şekilde bir oda tasarlamaya çalışıyoruz. Bebek mobilyaları tasarladığınızı okudum, nereden takip edebilirim veya bana bebek minimal bebek mobilyaları için İzmir’de önerebileceğiniz yerler var mıdır?

  Teşekkür ederim, selamlar.

  • Merhaba Betul Hanim,
   Oncellikle bebeginizi saglikla kucaklamanizi diliyorum. Izmir’ de Montessori’ ye ygun bir bebek odasi duzenlemenin en ekonomik adresi Ikea’ dir. Alternatif olarak onerebilecegim bir adres yok, ozel tasarima girecektir.

  • Rica ederim. Arsivi karistirirken bazi modellere rastladim. Kapaksiz, askili Ikea Stuva Malad giysi dolabi, kirilmaz aynalar, yer yatagi cesitleri, Expedit serisi aklima ilk gelenler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir